פקולטות

ביולוגיה:

פרופ` דינה רון

פרופ` יעל מנדל גוטפרוינד

פרופ` יעל קציר

פרופ` פיליפה מלמד

פרופ` אמריטוס רות בן ישי

הנדסת ביוטכנולוגיה ומזון:

פרופ` סימה ירון

פרופ` מרסל מחלוף

פרופ` דגנית דנינו

פרופ` אסתר מיירון הולץ

פרופ` איילת פישמן

פרופ` אסתר סגל

פרופ` אמריטוס שושנה מוקאדי

הנדסת חשמל:

פרופ` יונינה אדלר

פרופ` איילת טל

פרופ` עידית קידר

פרופ` יעל נמירובסקי

הנדסה אזרחית וסביבתית:

פרופ` רחל בקר

פרופ` מיכל גרין

פרופ` אמריטוס קרול בריישטר

פרופ` אמריטוס נאוה נרקיס

פרופ` אמריטוס ישראלה רבינא

הנדסה כימית:

פרופ` חבצלת ביאנקו-פלד

פרופ` נעמה ברנר

פרופ` שמחה סרבניק

פרופ` רינה טננבאום

מתמטיקה:

פרופ` תמר זיגלר

פרופ' איימי נוביק-כהן

הנדסת אווירונאוטיקה וחלל:

פרופ' דניאלה רווה

הנדסת תעשייה וניהול:

פרופ` מרים ארז

פרופ` רקפת אקרמן

פרופ` מירה ברון

פרופ` מלכה גורפין אורגד

פרופ` רות הלר

פרופ` חיה כספי

פרופ` שרית מולדובן

פרופ` מיכל פן

פרופ` ענת רפאלי

פרופ` אמריטוס בלהה מנהיים

מדעי המחשב:

פרופ` ארנה גרימברג

פרופ` חגית עטיה

פרופ` הדס שכנאי

פיסיקה:

פרופ` שלומית תרם

פרופ` יעל שדמי

פרופ` כנרת קרן

פרופ` אמריטוס ברטינה פישר

ארכיטקטורה:

פרופ` נעמי ביטרמן

פרופ` רחל אלתרמן

פרופ` טל אלון-מוזס

פרופ` רבקה אוקסמן

פרופ` יעל מוריה-קליין

פרופ` איריס ערבות

פרופ` רחל קלוש

פרופ` אמריטוס נעמי כרמון

פרופ` אמריטוס ארזה צ`רצ`מן

פרופ` אמריטוס עדנה שביב

הוראת המדעים והטכנולוגיה:

פרופ` יהודית דורי

פרופ` אורית חזן

פרופ` רויטל (טלי) טל

פרופ` יעל קלי

הנדסת חומרים:

פרופ` גיתי פריי

הנדסת מכונות:

פרופ` מרים זקסנהויז

פרופ` ענת פישר

כימיה:

פרופ` אפרת ליפשיץ

פרופ` אמריטוס – ארזה רון 

רפואה:

פרופ` יהודית אהרון-פרץ

פרופ` צופיה איש-שלום

פרופ` מרים בן-הרוש

פרופ` לאה בנטור

פרופ` ריבה בריק

פרופ` דיאנה גייטיני

פרופ` רות גרשוני-ברוך

פרופ` מרתה דירנפלד

פרופ` סילויה הוניגמן

פרופ` עדי זלצברג

פרופ` אורה ישראל

פרופ` אלכסנדרה לביא

פרופ` אראלה לבנה

פרופ` ניצה להט

פרופ` מיכל לונץ

פרופ` חנה מנדל

פרופ` אדית פלטאו

פרופ` תמר קליינברגר

פרופ` בתיה קריסטל

פרופ` אמריטוס רוזלי בר

 הנדסה ביו-רפואית:

פרופ` שולמית לבנברג

פרופ` אליס מרודאס

לימודים הומניסטיים:

פרופ` שרלוט שפירא